044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Мєгатур – це компанія, яка вже більше 10 років успішно веде кілька напрямків у туризмі, таких як: пляжний відпочинок, активний туризм, весільні подорожі, вікенд за кордоном, організація поїздок на концерти, фестивалі, події.

У нас Ви можете замовити: корпоративне обслуговування компаній - бізнес поїздки, конференція або організація корпоративу закордоном.

У нашому арсеналі ексклюзивні тури, VIP тури, складання складних маршрутів, авторські тури від найкращих гідів світу, екскурсійні тури, а також тури для дітей.

У світі туризму ми не просто професіонали, ми істинно віддані своїй справі, тому що самі подорожуємо світом і відкриваємо його заново.

Менеджери Мєгатура задовольняють побажання найвибагливіших клієнтів. Ми шукаємо для вас вигідні пропозиції та цікаві напрямки. Вам достатньо лише озвучити ваші побажання.

Але що відрізняє нас від інших туроператорів?

У нашій компанії є:

Департамент полювання та риболовлі: http://mega-tour.org/

Департамент візової підтримки: http://megatour.ua/ua/tourism/vizy/

Тут зібрані фахівці та справжні фанати своєї справи. Рибалка на Кабо-Верді чи полювання у Зімбабве? Ми організуємо для вас незабутнє полювання або рибалку з гарантованим трофеєм у будь-якій точці земної кулі. Або створимо маршрут із усіма стиковками та нюансами по кількох країнах відразу!

Наші нові клієнти стають постійними, а це говорить багато про що!

Відгуки про нашу роботу можна прочитати тут:

Гугл - https://business.google.com/reviews/l/15987308718469177421

Фейсбук - https://www.facebook.com/megatour.org/reviews/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/megatour.ua/reviews/?ref=page_internal

https://www.facebook.com/megatour.ua/reviews/?ref=page_internal


Команда Мєгатур!

Подбор тура
Пошук