044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29
В "Укрзалізниці" змінили правила продажу квитків на міжнародні рейси

Правила продажу квитків на міжнародні рейси УЗ було змінено. У компанії пояснили, що це було зроблено для того, щоб унеможливити їхній перепродаж. Про це йдеться в Telegram компанії.

Уточнюється, що було змінено схему продажу квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси. Зокрема, йдеться про поїзд № 67/68 Київ-Варшава-Київ.

"Свєта - вирішую квитки" (наша вже тепер ексспівробітниця), "Віталік - квитки на потяг", і не сподівайтеся, щось знову "вирішувати". Ваш час закінчився. Прилипалам не місце поряд з "Укрзалізницею", - ідеться в повідомленні.

У зв'язку з цим квитки-повернення вводитимуться в систему для продажу за день до відправлення поїзда.

Загальний продаж квитків стартуватиме, як і раніше, - за 20 днів до відправлення, а ось повернуті квитки можна буде придбати тільки за день відправлення.

Якщо ви не встигли придбати квиток за 20 днів, тепер не потрібно за ними полювати або звертатися до "перекупників" - можна для термінових справ знайти всі повернуті квитки в цей чіткий часовий проміжок. А квитки, що здаватимуться з дня на день, повертатимуться до системи не пізніше, ніж за 30 хвилин після здачі, - розповіли в "Укрзалізниці".

Зазначимо, раніше в УЗ обіцяли, що дорожчати квитки найближчим часом не будуть.

Джерело: socportal.info

Мегатур
Подбор тура
Пошук