044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29


11 листопада – День святого Мартіна.
11 листопада – День святого Мартіна.

ID: 00127

Європа в листопаді готується до різдвяного поста.

11 листопада – День святого Мартіна. Це свято люблять у Старому Світі. Традиційна страва, яку готують майже в кожній родині – смажена гуска. У цей день на столі багато різних страв. Святкують День святого Мартіна у багатьох країнах Європи однаково. У багатьох кафе та ресторанах подають смаженого гусака та молоде вино. Коли стемніє, у всіх населених пунктах проходять процесії дітей, що співають із запаленими ліхтариками. Вважається, що коли діти йдуть вулицями, то Всевишній звертається до них і допомагає стати добрішим і чуйнішим.

Щорічний Конопляний Кубок, Амстердам, середина листопада
Щорічний Конопляний Кубок, Амстердам, середина листопада

ID: 00138

На Конопляному Кубку, що проводиться щороку в Амстердамі, основним завданням журі з 2000 «фахівців» з усього світу є присудити Кубок одному єдиному сорту марихуани.

Сім уїк-ендів для покупок у Берліні
Сім уїк-ендів для покупок у Берліні

ID: 00137

У листопаді та грудні запрошує Берлін на грандіозну подію - «Сім торгових вихідних» (7 Shopping-Weekends). "Шопінговий ландшафт" нового Берліна простягається від "City-West" в районі Кудамм (Ku'damm) до Потсдамської площі (Potsdamer Platz), і від елегантної Фрідріхштрассе (Friedrichstrasse) до старовинного передмістя Шпандау (Spandauer Vorstadt).

https://www.accordtour.com/tours/8003/ novyi_god/ - автобусний тур до Німеччини.

Свято в Чіанг Травні
Свято в Чіанг Травні

ID: 00139

Свято в Чіанг Травнівключає змагання плавучих корабликів-пратонгів на плавучість і красу, запуск повітряних куль у супроводі феєрверків з тим, щоб кулі забрали з собою проблеми та невдачу.

Подбор тура
Пошук