044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29


Таїланд
Таїланд

Таїланд – чудова екзотична країна. Щороку десятки тисяч українських туристів проводять у Таїланді свої відпустки. У Таїланді знаходиться духовний центр буддизму, багатий храмами, святинями та статуями Будди. У Паттайю приїжджають побачити тропічний ботанічний сад Nong Nooch, де є мініатюрний Версаль, сад Стоунхенджа, сад фламінго та ін.

У Таїланді є ринки, що плавають. Придбати свіжі продукти, страви місцевої кухні та товари ручної роботи, у тому числі тайський шовк, можна у продавців на човнах.

Найпопулярніша вечірня розвага тут – нічні клуби та розважальні шоу.

Важко забути смак тайської кухні, побувавши тут хоча б один раз. У ній домінують кокосове молоко, лимонник та каррі. Тайські кухарі із задоволенням навчать усім технікам і хитростям приготування страви, що сподобалася.

Пляжі Франції
Пляжі Франції

Блакитне узбережжя — справжня перлина Франції, де хоч раз мріяв побувати кожен із нас. Канни, Ніцца, Сан-Тропе – ці міста Французької Рів'єри для багатьох жителів півночі, як «солодка», але утопічна мрія про теплий клімат і ласкаве море. Протягом ось уже кількох десятиліть ці прекрасні та мальовничі місця на березі Середземного моря асоціюються з багатим, пустим життям, дорогим та якісним відпочинком.

Туніс
Туніс

Туніська Республіка, країна на півночі Африки на узбережжі Середземного моря; найменша за площею арабська держава Північної Африки. Туніс є найпівнічнішою країною в Африці та частиною природного кордону між Західним і Східним Середземномор'ям

ОАЕ
ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати – оазис східної казки у поєднанні із європейським рівнем обслуговування. Територіально ОАЕ розташовані на південному заході Азії. Вони омиваються Оманською та Персидською затоками.

Подбор тура
Пошук