044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Під час останнього льодовикового періоду територія сьогоднішньої Австрії була повністю покрита льодом. Коли льодовики почали танути та сходити з гір, вони сформували ландшафт, з переважаючими пагорбами, кам'янистою поверхнею та безліччю озер різної величини. На сьогоднішній день в Австрії налічується понад 300 озер.

Відпочинок на озерах Каринтії
Відпочинок на озерах Каринтії

ID: 0161

Австрія – країна не тільки гір та лісів, але також і озер. Каринтія названа землею озер недарма, вона приваблює юрби туристів, які бажають насолодитися комфортним відпочинком. Тут тисячі озер, теплі мінеральні джерела, над якими 2000 годин на рік світить сонце.

Найбільше озеро Вертер-Зе (Вертське озеро, нім. Wörthersee), має максимальну температуру води в 28 градусів. Для відпочиваючих тут створено всі умови. Тут є і готель високого рівня, і приватний приватний пансіонат. Бажаючі можуть вирушити в подорож на яхті, а деякі залишаються на березі, щоб отримати насолоду від гри теніс або гольф. Вночі теж є чим себе зайняти: на курорті є різні бари, дискотеки і навіть казино.

Відпочинок на озері Фушльзеї
Відпочинок на озері Фушльзеї

ID: 0162

Живописне озероФушльзее (Fuschlsee)розташоване неподалік Зальцбурга і в 10 хвилинах їзди від романтичного містечка Ст. Вольфганг. З усіх боків його оточують чудові, доглянуті ліси, що є національним заповідником.

Відпочинок у Ст. Вольфганге
Відпочинок у Ст. Вольфганге

ID: 0163

Ст. Вольфганг (St.Wolfgang)— затишне містечко на північному березі озера Вольфгангзее біля підніжжя гори Шафберг.

Целль Ам Зеї на березі Целерського озера
Целль Ам Зеї на березі Целерського озера

ID: 0164

Відпочинок на озері Вертерзе
Відпочинок на озері Вертерзе

ID: 0165

Озеро Вертерзе вважають найкрасивішим і найтеплішим в Карінтії

Подбор тура
Пошук