044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

ID: 0163

Соляна провінція землі Зальцбург вже в XIX столітті була широко відома в аристократичних колах завдяки своїм цілющим солям та умиротвореної самотності. Тут мали будинки найбільші династії Європи. Про богемно-аристократичне минуле міста нагадує знаменитий готель Im Weissen Roessl, вілла Легара, заповідана королем оперети своєму улюбленому місту.

Відпочиваючи у Санкт-Вольфгангу, обов'язково підніміться нагору Шафберг, куди Вас доставить потяг, що курсує з 1893 року по зубчастій залізниці. Тут же Ви можете пообідати на терасі ресторану, розташованого на горі заввишки 1782 метри над рівнем моря, і насолодитися чудовим видом на 14 озер Зальцкаммергута. Ще однією дивиною є колісний пароплав Kaiser Franz Jozef I, що плаває по озеру вже близько 150 років.


="style1">ОСНОВНІ ПАМ'ЯТКИ

Головною пам'яткою міста є готичний собор Санкт-Вольфганг, заснований в 972 році регенсбурзьким. єпископом. У церковних книгах XVI століття багато говорилося про чудеса, пов'язані з цією церквою, що перетворило її на важливий об'єкт релігійного паломництва. Поруч із церквою знаходиться фонтан паломників, що відноситься до 1515 року. Варто відвідати музей ляльок та помилуватися чудовою архітектурою знаменитого готелю Im Weissen Roessl.

Найближчі аеропорти: Зальцбург, Мюнхен (Aeroflot Airlines Lufthansa).

Версія для друку Мегатур
Подбор тура
Пошук