044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

У Фінляндії 187 888 озер, Фінський Озерний край - найбільша область суцільного озера в Європі, а також 1100 кілометрів узбережжя Балтійського моря, включаючи його архіпелаги та 647 річок, що покривають 25 000 кілометрів. Про що ще може мріяти рибалка? У цих водах, оточених одним із найкрасивіших ландшафтів у Європі, водиться 67 видів риб.

Близько 300 000 іноземних туристів щороку приїжджають сюди на рибалку.

А останні роки популярність рибальських турів до Фінляндії набирає обертів і в нас. Зручна логістика, хоч літаком, хоч на машині, європейський сервіс, величезна кількість варіантів проживання з адекватними цінами, професійні рибальські гіди, і звичайно розповіді тих щасливчиків, які там вже побували. Приєднуйтесь до них, замовте тур на рибалку до Фінляндії.

Озеро Пуулавесі
Озеро Пуулавесі

ID: 01615

Пуулавесі, або просто Пуула – це одне з найбільших озер Фінляндії. Воно славиться мальовничими краєвидами та чистою водою. На озері Пуулавесі багато природоохоронних зон, де, до речі, гніздяться деякі рідкісні види птахів. Тут можна, наприклад, побачити білоспинного та малого дятлів, іволгу, чорнозобу гагару, сизу чайку, клушу та скопу. Поспостерігати за пернатими можна під час самостійної прогулянки чи організованого походу на каяках чи байдарках. Крім цього, на озері Пуула можна побачити казкові раукари, кам'яні утворення, що з'явилися в результаті ерозії. За формою вони чимось нагадують пісочний годинник.
У 2011 році Пуулавесі отримало титул «Озеро губернії Південне Саво», перевершивши навіть Сайму. На берегах Пуулавесі розташувалися три фінські муніципалітети: Кангасніемі, Міккелі та Хірвенсалмі.

Озеро Кюювесі
Озеро Кюювесі

ID: 01616

Подбор тура
Пошук