044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29
Відпочинок на озерах Італії з кожним роком набуває все більшої популярності, особливо на озерах північної Італії – Гарда, Комо та Маджоре, які вважаються найкрасивішими в цьому регіоні. Вони є досить широкими (до 370 кв. км) водоймищами льодовикового походження, глибиною часто понад 400 м.

Озеро Ізео
Озеро Ізео

ID: 0166

Озеро Ізео (lseo), розташоване на півночі Італії, в Ломбардські Предальпи. Площа 65 км2, глибина до 251 м, висота рівня 185 м. І. заповнює кінцевий басейн стародавнього льодовика, має круті скелясті береги.

Озеро Гарда
Озеро Гарда

ID: 0167

Гарда - найбільше озеро Італії. Він розташований у трьох мальовничих провінціях: Ломбардії, Венето та Трентіно. Це дивовижне місце поєднує сонячну енергетику південних морів і меланхолію півночі.Гете, Байрон, Оскар Уайлд, Джойс, Кафка, Рільке, Діккенс – присвятили озеру Гарда чимало захоплених рядків. Так і для Вас Гарда може стати незабутньою, незвичайною пригодою.

Озеро Комо
Озеро Комо

ID: 0168

У западині між вапняковими пагорбами району Берніна знаходиться озеро Комо. Воно протягнулося на 51 кілометр на північ від Мілана поблизу кордону зі Швейцарією.

Озеро Лаго Маджоре
Озеро Лаго Маджоре

ID: 0169

Романтичнеозеро Лаго Маджорерозташувалося на кордоні Італії та Швейцарії. Це дивовижне місце за своєю красою. Тут завжди тепло та сонячно. А неподалік знаходяться гірськолижні курорти Церматт та Червінія - там сніг і прохолодно. Тому приїжджаючи до озера, і гуляючи під розлогими пальмами, щоразу дивуєшся: інша планета.

Подбор тура
Пошук