044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29


Весільна церемонія на о. Тенеріфе
Весільна церемонія на о. Тенеріфе

ID: 00733

Ідеальне місце для проведення зимового весілля - це острів Тенеріфе. Безкраї пляжі з блискучим жовтим і чорним піском, тепло і сонце протягом усього року, буяння зелені Національних парків, свіжі морепродукти, неповторні місячні пейзажі парку Тейде - це лише деякі аргументи на користь весілля на Тенеріфі.

Андалузьке весілля у Севільї
Андалузьке весілля у Севільї

ID: 00734

Ах, це торжество! Єдине, біле, мереживне, квіткове, у супроводі шампанського та музики. І навіть чорні шати нареченого, не здатні затьмарити цей довгоочікуваний, старанно продуманий і дорогий, у всіх відношеннях, день. Щаслива наречена, незважаючи на сльози батьків та подруг; щасливі нареченого, не звертає уваги на жарти друзів. Урочисто, голосно — гірко йде весілля у Севільї, головна подія у молодому житті.

Весільна церемонія на узбережжі Коста Брава у замку
Весільна церемонія на узбережжі Коста Брава у замку

ID: 00735

Ми раді запропонувати вам по-справжньому розкішну весілля в Іспанії. Тільки для вас і ваших гостей відчинить двері старовинний замок, що зберіг дух Середньовіччя. Дбайливий персонал замку прийме вас як найважливіших гостей, протягом усього весільного дня ви будете оточені увагою та іспанською гостинністю. Весільна церемонія на Коста Брава проходить у доглянутому парку замку під тінню вікових дерев.

Подбор тура
Пошук