044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Буковель - найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік села Поляниця Яремчанської міської ради біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту – м. Довга – 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. У 2012 році Буковель був визнаний гірськолижним курортом світу, що найшвидше розвивається.

RADISSON BLU RESORT
RADISSON BLU RESORT

ID: 0193

Готель Radisson Blu Resort, Bukovel розташований у самому серці українських Карпат, на відомому гірськолижному курорті Буковель. Комфортне проживання, першокласний сервіс, різноманітність спа-процедур, два басейни та сауни, безпосередній вихід на гірські схили, зокрема, на трасу витягу № 7 забезпечують 5***** відпочинок у Карпатах взимку та влітку.

Patkovski Hotel
Patkovski Hotel

ID: 0196

Комфорт та домашній затишок готелю, високий рівень обслуговування ідеально сприяють як для усамітнення, так і для активного відпочинку.

Готель "Буковель"
Готель "Буковель"

ID: 01925

Саме тут унікально поєдналися максимальний комфорт, високоякісне обслуговування, дика природа, цілюще гірське повітря.

Апарт-готель "VIP-резиденція"
Апарт-готель "VIP-резиденція"

ID: 01926

VIP-резиденція «Буковель» займає 4-поверхову будівлю в центрі однойменного туристичного комплексу (в його нижній житловій зоні та поблизу гірськолижних витягів). У цю маленьку Швейцарію приїжджають натовпи туристів, і багато з них віддають перевагу саме цьому готелю через його просторість, фешенебельність і функціональність.

Подбор тура
Пошук