044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

ID: 0411

Карнавал – символБРАЗИЛІЇ зародився ще в епоху рабства, а нашого часу став міжнародним брендом. Щоб побачити найбарвистіший бразильський карнавал у РІО ДЕ ЖАНЕЙРОщорічно стікаються тисячі глядачів з усіх куточків планети. Для багатьох з них це свято стає незабутньою подією на все життя. 14 головних шкіл самби з різних районів Ріо-де-Жанейро готуються до цього свята цілий рік.

1. КАРНАВАЛ У РІО ДЕ ЖАНЕЙРО.

5 днів/4 ночі.

Груповий заїзд! З російськомовним гідом

21.02.2020 – 25.02.2020

HOTEL

Group with Russian guide.

4*

Novotel RJ STD Room (4n) + Services

SGL

2,918$

1/2 DBL

1,925$

1/3TPL

1,793$

5*

Miramar by Windsor Superior (4n) + Services

SGL

5,978$

1/2 DBL

3,521$

1/3TPL

3,395$


Програма:

День 1. Ріо-де-Жанейро Прибуття в аеропорт Ріо де Жанейро, зустріч із водієм. Трансфер до готелю. Вільний час. Готелі розташовані по всьому периметру берега затоки Гуанабари і якщо Ви живете в одному з таких готелів, то краси Ріо-де-Жанейро відразу відкриваються перед Вами. Блакитна океанська вода манить на пляжі, і найпопулярніші – Копакабана, Леблон, Іпанема зі знаменитою чорно-білою кахельною набережною. З ранку і до пізнього вечора на золотистому піску грають у футбол та волейбол. Численні відкриті кафе на пляжах вгамують Вашу спрагу холодною кокосовою водою, свіжими соками та іншими напоями. На пляжах можна побачити концерти музикантів найрізноманітніших напрямків.

День 2. Ріо-де-Жанейро. Екскурсія на Цукрову Голову (4 години) Перша зупинка чекає на горі Урка, що має широкий оглядовий майданчик. На самій горі Цукрова Голова розташований менший майданчик, але з нього відкривається чудовий вид на Ріо, пляж Копакабана, затока, навколишні гори, острови в океані, міст у місто Нітерой, статую Христа. Потім Ви відправитеся в центральні райони старого Ріо, де помилуєтеся кількома старовинними церквами, монастирями, головним Собором міста, а також будинками, побудованими в колоніальному стилі.

День 3. Ріо-де-Жанейро. Вільний час. Радимо Вам добре відпочити та підготуватися до Карнавалу. Увечері на Вас чекає фантастичне, грандіозне дійство – довгоочікуваний Карнавал! З готелю ми вирушимо на Самбадром – місце проведення всесвітньо відомого шоу. Перед Вами у всій пишності своїх унікальних костюмів пройдуть представники найвідоміших у Бразилії шкіл Самба. Всю ніч Ви зможете насолоджуватися цим чудовим, приголомшливим видовищем. Після закінчення Параду ми відвеземо Вас назад до готелю, щоб відпочити після подій, що хвилюють.

День 4. Ріо-де-Жанейро. Екскурсія на гору Корковадо до статуї Христа (4 години) Прибуття на станцію, звідки стартує відкритий, екологічно безпечний поїзд, що прямує крізь джунглі до вершини пагорба Корковадо. По обидва боки залізниці відкриваються захоплюючі види лісу Тижука. На вершині пагорба Корковадо, на висоті 710 м над рівнем моря, височіє символ Ріо – статуя Христа Спасителя (38 м), яка була зведена у 1931 році. З оглядового майданчика відкривається захоплююча дух панорама мегаполісу та його околиць: мосту в м. Нітерой, затоки Гуанабара, Ботанічного саду, найбільшого у світі стадіону Маракана, Цукрової Голови та багато іншого.

День 5. Ріо-де-Жанейро. Трансфер до аеропорту

У вартість включено:

- проживання в готелях зі сніданком,

- екскурсії по програмі з російськомовним гідом,

- трансфери за програмою,

- квитки на карнавал,

- трансфер готель-Самбадром-готель.

Додатково оплачується:

- міжнародний переліт

- медичне страхування

- додаткові екскурсії.

Увага:Готели можуть бути змінені на інші відповідні категорії. Деякі Готелі 5*/4*/3* на периферії не відповідають світовим стандартам 5*/4*/3*, проте мають цю категорію.


2. КАРНАВАЛ У РІO ДЕ ЖАНЕЙРО, ВОДОПАДИ ІГУАСУ, ВІДПОЧИНОК НА АТЛАНТИЧНОМУ УЗЕРЖІ.

12 днів /11 ночей

Груповий заїзд! З російськомовним гідом.

21.02.2020 – 03.03.2020

Ріо де Жанейро (4н) + Водоспади Фоз де Ігуасу (3н) + Відпочинок на тропічному узбережжі (4н)

HOTEL

Group with Russian

4*

Windsor Plaza (4n) + Viale
Cataratas (3n) + Rio Buzios
Boutique (4n) + Services

SGL

4,670$

1/2 DBL

3,110$

1/3TPL

2,880$


День 1.
Ріо-де-Жанейро

Прибуття в аеропорт Ріо де Жанейро, зустріч із гідом. Трансфер до готелю. Вільний час.

День 2. Ріо-де-Жанейро.Екскурсія на Цукрову Голову (4 години) Перша зупинка чекає на горі Урка, що має широкий оглядовий майданчик. На самій горі Цукрова Голова розташований менший майданчик, але з нього відкривається чудовий вид на Ріо, пляж Копакабана, затока, навколишні гори, острови в океані, міст у місто Нітерой, статую Христа. Потім Ви відправитеся в центральні райони старого Ріо, де помилуєтеся кількома старовинними церквами, монастирями, головним Собором міста, а також будинками, побудованими в колоніальному стилі.

День 3. Ріо-де-Жанейро. Вільний час. Радимо Вам добре відпочити та підготуватися до Карнавалу. Увечері на Вас чекає фантастичне, грандіозне дійство – довгоочікуваний Карнавал! З готелю ми вирушимо на Самбадром – спеціально обладнане місце проведення всесвітньо відомого шоу. Протягом усієї ночі перед вами пройдуть представники найвідоміших у Бразилії шкіл Самба, які змагаються за призові місця! Журі оцінюють, як безпосередньо виступання шкіл, так і їх неймовірні костюми, і платформи, що рухаються. Неможливо описати словами це неймовірне видовище! Грандіозне буйство емоцій і пристрастей, музики та танців, і нестримних веселощів, що панує навколо, запам'ятаються Вам надовго! Після закінчення Параду ми відвеземо Вас назад до готелю.

День 4. Ріо-де-Жанейро. Екскурсія на гору Корковадо до статуї Христа (4 години) Прибуття на станцію, звідки стартує відкритий, екологічно безпечний поїзд, що прямує крізь джунглі до вершини пагорба Корковадо. По обидва боки залізниці відкриваються захоплюючі види лісу Тижука. На вершині пагорба Корковадо, на висоті 710 м над рівнем моря, височіє символ Ріо – статуя Христа Спасителя (38 м), яка була зведена у 1931 році. З оглядового майданчика відкривається захоплююча дух панорама мегаполісу та його околиць: мосту в м. Нітерой, затоки Гуанабара, Ботанічного саду, найбільшого у світі стадіону Маракана, Цукрової Голови та багато іншого.

День 5. Ріо-де-Жанейро - Фоз де Ігуасу. Трансфер в аеропорт, переліт до Фоз де Ігуасу. Зустріч та трансфер до вибраного готелю.

День 6. Фоз де Ігуасу. На Вас чекає насичена екскурсійна програма Водоспади Фоз де Ігуасу. Водоспади знаходяться на території національного парку з унікальною флорою та фауною, виникли внаслідок вулканічного виверження та усунення земних пластів. Назва водоспадів у перекладі з гуаранійської означає "велика вода". 275 водоспадів, кожен з яких має свою назву, скидаються з гуркотом в ущелину «Горло диявола». Дивовижний контраст між спокійним і навіть лінивим перебігом вод річки Ігуассу вище водоспадів і потужним скиданням вируючих потоків води з висоти 72 метри в прірву. Додатково оплачуються: (135 U$/person) Ви поїдете в подорож «Макуко-сафарі» джунглями, а потім потрапите на чудове катання на човні. По джунглях ви поїдете у відкритому кузові позашляховика близько трьох кілометрів, у супроводі гіда, який розповість багато цікавого про екологію регіону. Потім ви пішки вирушите на берег річки Ігуассу, звідки на моторному човні вас повезуть близько до водоспадів. Вас чекають бризки та веселки, море захоплення та унікальні фотографії. Додатково оплачуються: (65 U$/person) Екскурсія в Парк птахів. Він розташований поблизу Національного Парку Ігуассу. Ви зайдете у величезні вольєри, в яких серед тропічного лісу вільно літають або гуляють дивовижні, казкові птахи дивовижних кольорів. Над водоспадом на вертольоті! (250 U$/person) Ви побачите міць та красу водоспадів з висоти пташиного польоту! Це чудове і незабутнє видовище!

День 7. Фоз де Ігуасу

Екскурсія на Аргентинські водоспади у супроводі гіда. В готелі на Вас чекатиме гід, який розповість про Національний парк. Через міст Танкредо Невес, побудований через річку Ігуасу, починається Національний парк і після пішої прогулянки по ньому Ви впритул підійдете до водоспадів і опинитеся безпосередньо під ними, відчуєте дуже близько потужність падаючої води і зможете насолоджуватися природним парком навколо цієї чудової краси! Ви побачите народження водоспадів та найвідомішого водоспаду «Глотки диявола». Вражають, створені руками людей, численні стежки та переходи, що дозволяють спостерігати з близької відстані цей природний феномен. Ми здійснимо прогулянку до Національного парку та помилуємося водоспадами зі спеціальних оглядових майданчиків, розташованих високо над ними. Особливо вражає водоспад, названий Глотка Диявола, який є найбільшим із водоспадів. День 8. Фоз де Ігуасу – Ріо-де-Жанейро – Бузіос. Трансфер до аеропорту. Виліт у Ріо де Жанейро. Прибуття в аеропорт Ріо де Жанейро, де наш водій чекає на вас. Трансфер у Бузіос із водієм. Розміщення у готелі на тропічному узбережжі.

День 9,10,11. Відпочинок на тропічному узбережжі Бузіос - це рибальське село в 177 км на північ від Ріо-де-Жанейро, одне з найкрасивіших місць світу. Неповторну чарівність надають химерного ландшафту, екзотичної рослинності, мальовничих пляжів. Клімат – сухий помірний. Середня температура: максимальна – 30 градусів, мінімальна – 20. Бузіос зачаровує своїми пляжами з теплим жовтим піском та чистою океанською водою. З пляжів відкривається чудовий вид на гори, вкриті лісами, прибережні скелі, а захід сонця тут особливо барвистий. Усі умови для дайвінгу, серфінгу, водних лиж, прогулянок на байдарках. Можна взяти напрокат баггі і покататися і пляжами, і містом. У Бузіосі кілька оглядових майданчиків, з них відкривається величний вид на океан та гори. Під час прогулянок на вітрильниках Ви побачите чудові краєвиди всього берега і спробуйте місцевий напій – кайпіріні. Вітрильники зупиняються прямо в океані, і Ви можете поплавати і побачити барвистий підводний світ. Увечері на Вас чекають затишні ресторанчики з найрізноманітнішою кухнею, дискотекою. На головній пішохідній вулиці вирує життя після заходу сонця. Тут можна просто гуляти, робити покупки в магазинах, посидіти в барі або ресторані, яких тут багато Вільний час

День 12. Бузіос - Ріо-де-Жанейро. Сніданок у готелі. Трансфер до Аеропорту Ріо де Жанейро. Реєстрація на міжнародний рейс. Закінчення послуг.

У вартість включено:

- проживання в готелях зі сніданком,

- екскурсії по програмі з російськомовним гідом,

- трансфери за програмою,

- квитки на карнавал,

- трансфер готель-Самбадром-готель.

Додатково оплачується:

- міжнародний переліт,

- внутрішній переліт Ріо де Жанейро – Ігуассу – Ріо де Жанейро (від USD 450),

- медична страховка,

- додаткові екскурсії.

Увага: Готелі можуть бути змінені на інші відповідні категорії. Деякі готелі 5*/4*/3* на периферії не відповідають світовим стандартам 5*/4*/3*, проте формально є готелями вказаної категорії.

Вибір дати під запит.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: ️тел. (viber) +38(097) 550 55 40, +38 (073) 550 55 40

ПИШІТЬ: fly@mega-tour.org


Версія для друку Мегатур
Подбор тура
Пошук