044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29


Фахівці компанії мають багаторічний досвід у візових та імміграційних питаннях. Якщо Ви не знайшли у нас на сайті потрібний тип візи в іншу країну – повідомте нам і ми знайдемо рішення щодо Вашого питання.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: ☎️тел. (viber) +38(097) 550 55 40, +38 (073) 550 55 40

ПИШІТЬ: fly@mega-tour.org


Австралія
Австралія

Австралія – одна з найцікавіших країн для туристів. Поєднання унікальних природних об'єктів, національні парки, пам'ятки культури аборигенів, сучасні перлини архітектури – прекрасні місця Австралії можна перераховувати до безкінечності. Серед них є кілька природних та техногенних об'єктів, які можна назвати символами країни, і насамперед це стосується Великого Бар'єрного рифу.

Великобританія
Великобританія

Великобританія – одна з багатьох країн, яка має неймовірну терпимість до всього нового та трепетного ставлення до всього завойованого раніше.

Ця країна у нас викликає низку асоціацій: чай, вівсянка, овечка Доллі, Шекспір, «Бітлс», футбол. Великобританія має найбагатшу історію та вікові традиції. Старовинні університети, легендарні англійські паби, замки з привидами.


Ірландія
Ірландія

Ірландія – один із найекзотичніших куточків Європи. Смарагдово зелені поля цієї країни, хвилі Атлантики, унікальні старовинні пам'ятники і, звичайно ж, найсмачніше у світі пиво, манить до Ірландії мільйони туристів щороку!

Канада
Канада

Канада - багатонаціональна країна, але представники різних народів сформувалися в єдину націю. За останні 400 років у Канаду в'їхало безліч іммігрантів, особливо з Європи.

Хоча Канада є другою за величиною країною планети, для багатьох вона залишається величезною білою плямою на карті світу. А тим часом, на великій території цієї багатої північної країни на повну силу розкинулася сильна краса дикої природи ...

Куба
Куба

Куба - привабливий острів у Карибському морі, який нерідко називають перлиною цих країв, найбільший острів у Вест Індії та один з найбільших островів світу. Довгий, вузький острів, що нагадує формою крокодила, розташувався в західній частині Карибського моря на кордоні Мексиканської затоки.


Мексика
Мексика

Мексика - унікальна країна з неймовірними можливостями. Це найдавніші пам'ятки цивілізацій майя та ацтеків. Це батьківщина текіли та мате. Це національна кухня, смачно присмачена гострим перцем. Це барвистий підводний світ із неймовірними підводними жителями, палацами та парками.

Нова Зеландія
Нова Зеландія

Нова Зеландія - це найекологічніша країна на планеті, край зелених пагорбів і диво-птиці ківі. Країна, де на півночі тепліше, ніж Півдні. Де сонце до заходу сонця йде проти годинникової стрілки. Країна, яку Жюль Верн описував у романі «Діти капітана Гранта», а Пітер Джексон показав у фільмі «Володар кілець»

Сінгапур
Сінгапур

Сінгапурє неймовірним поєднанням рис Сходу і Заходу, дивовижним сплавом старого з новим. Ніде у світі не знайти таких зелених, сяючих чистотою вулиць; Сінгапур навіть отримав назву "місто-сад".

…Унікальне місто…США
США

Америка… десь далеко... за океаном... і для багатьох ця неймовірна країна здається чимось таким неможливим , недосяжним.

У вас є бажання – у нас є можливість втілити в реальність, щоб кожною клітинкою свого тіла ви відчули чудові американські традиції, справжній патріотизм людей і просто відчули на смак все те, що пропонує нам Америка!

Французька Полінезія
Французька Полінезія

Французька Полінезія - напевно, це те місце, яке хотів би відвідати кожен. І якщо є рай на землі, то напевно він знаходиться на одному з 118 островів Французької Полінезії. Гамб'єр, Туамоту. Французька Полінезія недарма називається саме Французькою — острови досі вважаються заморською спільнотою Франції.

Шенген
Шенген

Шенгенська віза – це свого роду пропускний квиток до країн Шенгенської зони, це віза, яка дає можливість вільно переміщатися цілою низкою держав Європейського союзу, які підписали Шенгенську угоду.

Незважаючи на безвіз - для громадян України із закордонним паспортом старого зразка також необхідно робити візу, оформляємо національні візи D.

Шенген візи для іноземних громадян з ВНП/ПМП в Україні.

ПАР
ПАР

Південно-Африканська Республіка - держава на південному краю Африки, омивається Атлантичним океаном із заходу та Індійським зі сходу.

ПАР – країна дуже колоритна. Тут Ви зможете зустріти найширшу різноманітність флори та фауни, познайомитися з африканськими цінностями, традиціями та культурою.

Для громадян України необхідно оформляти візу раніше.

Туризм країни є третьою за величиною індустрії. Щомісяця країну відвідують понад 900 тисяч туристів. Найпопулярніший вид відпочинку - екотуризм, який включає відвідування національних та приватних заповідників країни з метою проведення сафарі, кемпінг-турів, екстрімів, походів.

Індонезія
Індонезія

Індонезія — країна, розташована на островах Південно-Східній Азії, та частково - Океанії

Подбор тура
Пошук