044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Туристична віза на Кубу – це окрема візова картка (аркуш розділений на дві частини), яка не вклеюється у закордонний паспорт. Під час перебування на Кубі цей документ завжди повинен мати при собі.

Туристичний дозвіл діє 30 днів, по ній можна відвідувати острів тільки як турист, працювати або вчитися за цією візою категорично забороняється. Кубинську туристичну візу можна продовжити у Міграційній службі один раз на 30 днів.

На кожного мандрівника оформляється окрема картка (у тому числі на дитину).

Громадянину України, для відвідування Куби, візу необхідно отримати заздалегідь. Це можна зробити лише в посольстві Куби у Києві без особистої присутності за допомогою спеціалістів візової агенції.

При проходженні паспортного контролю одна частина туристичної картки вилучається прикордонною службою, а друга залишається у туриста.

Віза на Кубу для українців дуже проста - в ній вказуються тільки паспортні дані заявника і дата його народження. Віза одноразова з правом перебування до 30 днів і дійсна з моменту перетину кордону Республіки Куба.Список документів для отримання візи на Кубу.
Список документів для отримання візи на Кубу.

ID:

Вартість оформлення віз (туристичних карток) - консульський збір - 50 доларів оплата онлайн за безособове подання та послуги кур'єрської служби.

Прайс на послуги візової підтримки на Кубі
Прайс на послуги візової підтримки на Кубі

ID:


Подбор тура
Пошук