044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Шенгенська зона включає двадцять шість європейських держав, що приєдналися до однойменної угоди, підписаної в місті Шенген (Люксембург) в 1985 році. У плані міжнародних подорожей Шенгенська зона діє багато в чому подібно до єдиної держави з прикордонним контролем на зовнішньому кордоні — при в'їзді та виїзді з зони, але без прикордонного контролю на внутрішніх рубежах держав, що входять до цієї зони. При оформленні шенгенської візи важливо правильно визначитися з її типом та категорією. Для отримання шенгенської візи позначено певний набір документів.

ПРАВИЛА БЕЗВИЗЬОГО РЕЖИМУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН

Безвізовий режим дозволяє короткострокове перебування в державах-членах ЄС (за винятком Великобританії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.

Контролювати кількість днів перебування можна за допомогою “шенгенського” калькулятора.

Безвізовий режим не даватиме права на проживання, працевлаштування, навчання в країнах ЄС.

Тобто можна сказати, що безвізовий режим в основному для туристичних поїздок, візитів друзів, родичів і бізнес зустрічей або, наприклад, для короткострокових курсів до 90 днів.

У разі, якщо вам необхідно перебувати в ЄС довше, треба буде оформити візу: робочу, студентську, візу з возз'єднання сім'ї, візу для членів правління фірми. Інші типи віз залежно від Вашої ситуації.

ШЕНГЕН ВІЗИ ДЛЯ ГРОМАДЯН ІНШИХ КРАЇН З ЧАСОВИМ АБО ПОСТОЯНИМ ВИДОМ НА ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ.

Для цієї категорії громадян – необхідно оформляти заздалегідь всі типи віз тієї чи іншої Шенген країни. Ми готуємо документи на всі види віз.

Фахівці компанії МЕГАТУР якісно Вас проконсультують, нададуть візову підтримку за всіма типами віз та країн.

Дзвоніть: ☎️тел. (viber) +38(097) 550 55 40, +38 (073) 550 55 40

ПИШІТЬ: fly@mega-tour.orgШЕНГЕН ВІЗА - туристична, гостьова, бізнес візи для нерезидентів в Україні
ШЕНГЕН ВІЗА - туристична, гостьова, бізнес візи для нерезидентів в Україні

ID: 751

Для того, щоб відвідати будь-яку країну Шенген угоди, громадянам інших країн (крім українців) необхідно попередньо оформити візу. Ми готуємо документи на всі типи віз для громадян з постійним чи тимчасовим дозвілом на проживання в Україні.

Естонія - Національна віза D - робоча віза
Естонія - Національна віза D - робоча віза

ID: 752

Довгострокова віза – це внутрішньодержавна віза, яка видається іноземцю для одноразового або багаторазового перебування в Естонії. Довгострокова віза видається терміном дії до 12 місяців та терміном перебування в Естонії до 365 днів. Загальна кількість днів перебування за довгостроковою візою становить не більше 548 днів з кожних 730 днів. Довгострокова віза дає право пересуватись по всьому Шенгенському простору до 90 днів протягом півроку. Про довгострокову візу можна клопотати у певних представництвах Естонії та представництвах Департаменту поліції та прикордонної охорони в Естонії.


Польща – Національна віза типу D – з метою роботи.
Польща – Національна віза типу D – з метою роботи.

ID: 753

Ця категорія візи – для бажаючих працювати в Польщі, на підставі запрошення, освячення, визволення. Кандидати, які претендують на цю категорію візи, мають надати документи, що підтверджують той факт, що вони підпадають під цю категорію.

Польща – національна віза типу D – з метою здобуття середньої та вищої освіти
Польща – національна віза типу D – з метою здобуття середньої та вищої освіти

ID: 754

Клієнти, які їдуть до Польщі, щоб навчатися в школі, університеті, академії, інститут з метою проведення наукових досліджень або наукових розробок, з метою стажування та для участі в програмі європейського волонтерства мають право подати заяву на отримання цієї категорії візи.Подбор тура
Пошук