044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29
Місце великої історії

У Туреччині відкрили масштабний підводний парк на місці боїв за Дарданелли.

Серед артефактів – 14 кораблів, що зберігаються на дні моря

У Туреччині відкрився перший підводний парк на місці битв Першої світової війни – унікальна експозиція для дайвінг-туризму. Любителі історії зможуть не лише побачити кораблі, що затонули на місці епічних подій, а й буквально торкнутися столітніх артефактів.

"Історичний підводний парк Галліполі" в провінції Чанаккале, неподалік фортеці Седдюлбахір - на цьому місці відбувалися запеклі бої за Дарданелли між військами Османської імперії та силами союзників. Поки що туристи-дайвери зможуть побачити у підводному "музеї" 14 кораблів, які збереглися на морському дні. Серед них – британський королівський лінкор HMS Majestic, який 106 років тому затонув біля берегів фортеці.

Майбутній центр світового дайвінг-туризму

Як у будь-якому іншому підводному музеї, "експонати" зберігаються під товщею води, тому вивчати їх можна у спорядженні для дайвінгу. "Історичний підводний парк Галліполі" пропонує туристам 14 точок для дайвінгу на площі 150 кілометрів. Він складається з залишків кораблів HMS Majestic, бухти Ертугрул та руїн корабля Сахалієн, баржі Хеллес, затонулих кораблів у затоці Текке, баржі Арібурна, баржі Кючюккеміклі, інших морських суден. Підводний парк мають намір зробити одним із центрів світового дайвінг-туризму.

Між стародавніми пам'ятниками є пляжі, затоки, солоне озеро. Наприклад, поблизу туристів можуть відвідати руїни Трої.

Мегатур
Подбор тура
Пошук