044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29
Японія відкриє екскурсії містами, що зазнали атомних бомбардувань

Японія хоче розповісти світові про ядерну війну та показати, до яких наслідків вона може призвести. У зв'язку з цим країна запускає екскурсії містами, що зазнали бомбардувань.

У Японії планують створити тло ООН, за допомогою якого люди зможуть дізнатися, до яких наслідків може призвести застосування ядерної зброї. У країні запустять екскурсії містами, які постраждали від атомних бомбардувань.

Прем'єр-міністр країни Фуміо Кісіда зазначив, що війна, яку російська федерація* почала проти України, викликає занепокоєння, оскільки країна-агресор неодноразово натякала, що може застосувати ядерну зброю, спричинивши нову катастрофу великих масштабів. І щоб цього не допустити і швидше досягти світу, потрібно вживати всіх реалістичних заходів.

У період Другої світової війни японські міста Хіросіма та Нагасакі постраждали від атомних бомб, які скинули США. Побачивши, до яких наслідків це може призвести, країна запровадила три принципи: не мати, не виробляти і не допускати ядерну зброю в країну.

Фуміо Кісіда хоче підвищити поінформованість світової громадськості про атомні бомбардування 1945 року та запрошує відвідати ці два міста світовим лідерам, а також молоді.

Джерело: Новости Ю

Мегатур
Подбор тура
Пошук