044594-30-30
01014 Україна, м.Київ,
бульв. Лесі Українки, 29

Пропонуємо розміщення в готелях - замку та індивідуальні або групові екскурсії в замки Великобританії під Ваш запит.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: ☎️тел. (viber) +38(097) 550 55 40, +38 (073) 550 55 40

E-mail для заявок: fly@mega-tour.org

Приголомшливі своєю величчю замки Великобританії не перестають залучати до себе туристів з усіх куточків світу. Високі замки Шотландії, старовинні замки Уельсу і, звичайно, найбагатші замки в самому серці Англії. Перерахувати всі ці резиденції королів та воєначальників неможливо, проте можливо виділити кілька найцікавіших із них.

Віндзорський замок
Віндзорський замок

ID: 01831


ПРОПОНУЄМО ГРУПОВУ АВТОБУСНУ ЕКСКУРСІЮ У ВІНЗДОР – 4 години, російськомовний гід, групи щонеділі. Індивідуальна екскурсія на запит. Також можливе супроводження гіда іншими мовами. Вартість групової екскурсії 65 фунтів дорослий-50 фунтів дитина. Оплата у гривні за курсом у день оплати.


Готель - замок Cameron House on Loch Lomond
Готель - замок Cameron House on Loch Lomond

ID: 0185

Великий особняк готелю Cameron House on Loch Lomond Шотландія розташований у колишньому маєтку шотландських баронів, біля берегів прозорого озера Loch Lomond - одного з найширших у Великій Британії - серед крутих пагорбів, вересових лісів та долин області Хайленд (Шотландія).

Готель - замок Dalhousie Castle Luxury Castle Hotel and Spa
Готель - замок Dalhousie Castle Luxury Castle Hotel and Spa

ID: 0186

На мальовничих берегах річки Еск, серед пишного парку і зелених лук, неподалік історичного центру Единбурга, в середньовічному величному замку 13 століття, де зупинялися Вальтер Скотт і королева Віктроя, Luxury Castle Hotel and Spa, який дбайливо зберігає історичні традиції.

Тури замками Англії
Тури замками Англії

ID: 0183

Організація туру замками під запит.

Готель - замок Inverlochy Castle (Torlundy)
Готель - замок Inverlochy Castle (Torlundy)

ID: 0187

Затишно розташований у передгір'ї знаменитої вершини Бен Невіс, Inverlochy Castle оточений одними з найкрасивіших краєвидів Шотландії. Замок Inverlochy був побудований в 1863 лордом Abinger неподалік місця, де спочатку знаходилася фортеця 13-го століття. Королева Вікторія, яка відвідала Inverlochy Castle в 1873 році, зробивши безліч начерків і малюнків чудової природи, написала у своєму щоденнику: "Я ніколи не бачила більш чудового і романтичного куточка".

Готель - замок Thornbury Castle
Готель - замок Thornbury Castle

ID: 0188

Thornbury Castle - справжній англійський замок XVI століття. Кажуть, у тутешніх коридорах можна побачити примару його засновника – герцога Бекінгемського, страченого 1521 року за помилковим звинуваченням у зраді.

Замок Конуї
Замок Конуї

ID: 01822

Стіни величного замку Конуї, яким колись володів антагоніст Вільяма Уоллеса король Едуард I, пережили за час свого існування чимало нападів та облог

Подбор тура
Пошук